Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internetinizi açıp, sadece yürüyerek para kazanabilirsiniz
Thumbs Up 
Bounty sana verilen görev doğrultusunda görevi yerine getirerek para kazanma yöntemi. Diğerlerine göre tek farkı mobil bir uygulama olması. Bu uygulamanın hepinizin hoşuna gideceğini sanıyorum hem gezecek, eğlenecek hem de para kazanacaksınız. Uygulama size gizli görevler verecek sizlerde verilen görevlerin resimlerini çekecek, denemenizi istediği ürünün denemesini yapacak basit görevlerden oluşmakta. Bu verilen görevleri yaptıktan sonra kazanacağınız meblağlar hiçte azımsanmayacak kapasitede. Tek sizi yoracak olan verilen görevlerin yerlerinin bulunduğunuz yere biraz uzak olması.

Aslında bunu da lehimize düşünebiliriz. Neden mi yürüyüşe vakit ayıramayanlar için aynı zamanda sportif bir faaliyete dönüşmekte. Bu görevi her yerde akıllı telefonlarınızla mesela gittiğiniz bir cafe de, dolaştığın bir alış veriş merkezinde, çocuğunla dolaştığın bir parkta, yada herhangi bir okulda, küçük esnafta bile verilen görevleri yapabilirsiniz. Görevde resim çekmekten ve size söylenen ürünleri tatmak ve yorumlamak. Böylesine kolay ve zevkli bir uygulama ellerimiz arasında dururken neden faydalanmayalım ki. Hem gezeceğiz hem sıcak para kazanacağız. Dükkan kirası yok, stobaj yok, beyanname, muhasebeciye ödenecek ekstra paralar yok. Gençler aslında bu iş her kesimi ilgilendirse de en çok sizlerin faydalanması taraftarıyım. Üniversitede okuyan ve ek gelir kazanmak için kapı kapı iş aramanıza hiç gerek yok. Cep harçlıklarınız artık elinizdeki akıllı telefondan indireceğiniz uygulama sayesinde cebinizde. Size verilen görevleri yerine getirerek minimum 4-5 TL ve maksimum 35 TL ye para kazanmaktasınız. Yapacağınız indirdiğiniz uygulamadaki haritadan fiyatların üzerine tıklayarak size hangi görev daha cazip geliyorsa seçip para kazanmaya başlamanız kalmakta. teknolojinin bize sağladığı olanakları hiç birimiz es geçemeyiz. Hele hele internet ortamında dolaşıp da bu kadar geniş para kazanma yelpazesi önünüzde dururken ben hala para kazanamıyorum iş bulamıyorum diyorsanız. Sizde bir yanlışlık var diye bakarım. İş ve para kazanmak akıllı telefonlarınıza kadar gelmişken.

Kaynak: www.ekgelirsiteleri.com
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi