Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşık [Elif]
(02-01-2014, 03:50 PM)apranax__ link Nickli Kullanıcıdan Alıntı: elifcim nbr nasılsın

iyiyim ibocum sağol sen nasılsın
“Elif” olmak zordur Çünkü “Elif” olmak, Yuvarlak bir dünyada dikdurmanın ...Dik ve önde!!! Belki acıyla... Ama vazgeçmeden durmanın...Dünya ne kadar dönerse dönsün, Olduğu yerde kalmanın adıdır “Elif”olmak....
Ara
(02-03-2014, 09:15 AM)★ Kartaliçe ★ link Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Günaydın

biraz geç olacak sanırım sağol sanada tünaydın  Big Grin
“Elif” olmak zordur Çünkü “Elif” olmak, Yuvarlak bir dünyada dikdurmanın ...Dik ve önde!!! Belki acıyla... Ama vazgeçmeden durmanın...Dünya ne kadar dönerse dönsün, Olduğu yerde kalmanın adıdır “Elif”olmak....
Ara
Sayfam seni çok özledim epeydir buraları ihmal ettim farkındayım

belki bu süre zarfında hareket gelmiştir diye düşündüm ama malesef hala sessiz sakin buralar
Ara
öle biz bize takılıyoruz elifimm
You Belong To Me...
Ara
evet canım ama gene de böyle aklın estiğinde gelebileceğin bir yer olması çok güzel
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi